نام درس: پکیج کامل تیتر نویسی در مطبوعات، شامل،ویدئو، مقالات


نام مدرس:‌ دکتر مجید رضائیان

تیتر نویسی در مطبوعات یکی از دغذغه های جدی در حوزه ی روزنامه نگاری محسوب می شود.به همین دلیل این دوره ی آموزشی به نحوی برنامه ریزی شده است که بتواند مهارت شما را در تیتر زدن افزایش دهد.

چگونه آموزش ببینیم؟

برای این منظور شما با خریداری این پکیج به تعداد  فایل pdf  و    ویدئو با تدریس استاد مجید رضاییان از پیشکسوتان روزنامه نگاری دست خواهید یافت که با خواندن و دیدن این مواد آموزشی می توانید سطح دانش خود در این زمینه را افزایش دهید و سطح معلومات خود را در آزمون آنلاین این وبسایت بسنجید. 

هدف دوره : تربیت نیروی کار مسلط به تیتر زدن در مطبوعات مکتوب مانند روزنامه ها، مجلات و....

محتوای کامل پکیج: خرید پکیج کامل(ویدئو،pdfو آزمون آنلاین) کلیک کنید.

آیا می توانیم استاد رضاییان را از نزدیک ببینیم؟

بله . تکمیل این آموزش با یک کارگاه  آنلاین با تدریس دکتر رضاییان صورت می پذیرد که برای تعداد معدوی از علاقمندان امکان حضور در کارگاه نیز فراهم است (ظرفیت حضوری محدود است و اولویت با کسانی است که در آزمون آنلاین شرکت کرده باشند )

بقیه شرکت کنندگان و علاقمندان می توانند از طریق اینستاگرام، اسکایپ و تهیه اکانت از همین سایت به صورت زنده و آنلاین در کارگاه حاضر شوند.

آیا مدرکی نیز دریافت می کنیم؟

بله، شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه ی حضور در این دوره ی آموزشی را پس از پایان کارگاه از دانشکده ی خبر دریافت خواهند کرد

قیمت:۲۰۰,۰۰۰ ریال
جهت ادامه فرآیند ثبت نام در کلاس باید با حساب کاربری خود به عنوان دانشجو وارد سیستم شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری در سایت ثبت نام نمایید
زمان ثبت نام پایان یافته است